zemní a výkopové práce

PÁSOVÝ BAGR CATERPILLAR - CAT 308D


Pronájem: Pásový bagr Caterpillar - CAT 308D


Cena pronájmu:
950,- / 1hod

Pásový bagr Caterpillar - CAT 308D zapůjčíme pouze s naší odbornou obsluhou.


Uvedené ceny jsou bez DPH.


Pro podrobnější technické informace a informace o pronájmu zařízení nás neváhejte kontaktovat přímo na telefonech 774 670 712 a 774 669 973, nebo nás osobně můžete navštívit u nás v půjčovně stavebních strojů v Olbramovicích.
Více informací v sekci Kontakty.
Pásový bagr Caterpillar - CAT 308D pronajímáme zejména v okresu Benešov, též po celých Středních Čechách včetně lokality Praha, ale i celé ČR. Naše půjčovna stavebních strojů sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Pásový bagr Caterpillar - CAT 308D zapůjčujeme převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim atd. Pro pronájem Pásový bagr Caterpillar - CAT 308D neváhejte kontaktovat naši půjčovnu stavebních strojů i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.


Pásový bagr Caterpillar - CAT 308D pronajímáme jak subjektům z firemní oblasti, tak i konečným zákazníkům. Stavební stroje a ostatní zařízení jsou ve vlastnictví naší půjčovny stavebních strojů, a proto jsme Vám schopni pronajmout stavební stroj a související technické zařízení za výhodné ceny, levně.