zemní a výkopové práce

PRACOVNÍ PLOŠINA RAMENO-TELESKOPICKÁ GT 18 A - (18M)


Pronájem: Pracovní plošina rameno-teleskopická GT 18 A - (18m)


Cena na 1-5 dní
2800,- / 1den

Poznámka k ceně:
480,- / 1hod

Pracovní plošina rameno-teleskopická GT 18 A - (18m) zapůjčíme s naší odbornou obsluhou, nebo Vás či vašeho zástupce zaškolíme při zapůjčení.


Uvedené ceny jsou bez DPH.


Pro podrobnější technické informace a informace o pronájmu zařízení nás neváhejte kontaktovat přímo na telefonech 774 670 712 a 774 669 973, nebo nás osobně můžete navštívit u nás v půjčovně stavebních strojů v Olbramovicích.
Více informací v sekci Kontakty.
Pracovní plošina rameno-teleskopická GT 18 A - (18m) pronajímáme zejména v okresu Benešov, též po celých Středních Čechách včetně lokality Praha, ale i celé ČR. Naše půjčovna stavebních strojů sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Pracovní plošina rameno-teleskopická GT 18 A - (18m) zapůjčujeme převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim atd. Pro pronájem Pracovní plošina rameno-teleskopická GT 18 A - (18m) neváhejte kontaktovat naši půjčovnu stavebních strojů i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.


Pracovní plošina rameno-teleskopická GT 18 A - (18m) pronajímáme jak subjektům z firemní oblasti, tak i konečným zákazníkům. Stavební stroje a ostatní zařízení jsou ve vlastnictví naší půjčovny stavebních strojů, a proto jsme Vám schopni pronajmout stavební stroj a související technické zařízení za výhodné ceny, levně.