zemní a výkopové práce

ŘEZAČKA OBKLADŮ - MAX. DÉLKA ŘEZU 60CM


Pronájem: Řezačka obkladů - max. délka řezu 60cm


Cena na 1-5 dní Cena na 6-20 dní Cena na 21 a více dní
120,- / 1den 110,- / 1den 90,- / 1den

Kauce:
3000,-

Řezačka obkladů - max. délka řezu 60cm


Uvedené ceny jsou bez DPH.


Pro podrobnější technické informace a informace o pronájmu zařízení nás neváhejte kontaktovat přímo na telefonech 774 670 712 a 774 669 973, nebo nás osobně můžete navštívit u nás v půjčovně stavebních strojů v Olbramovicích.
Více informací v sekci Kontakty.
Řezačka obkladů - max. délka řezu 60cm pronajímáme zejména v okresu Benešov, též po celých Středních Čechách včetně lokality Praha, ale i celé ČR. Naše půjčovna stavebních strojů sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Řezačka obkladů - max. délka řezu 60cm zapůjčujeme převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim atd. Pro pronájem Řezačka obkladů - max. délka řezu 60cm neváhejte kontaktovat naši půjčovnu stavebních strojů i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.


Řezačka obkladů - max. délka řezu 60cm pronajímáme jak subjektům z firemní oblasti, tak i konečným zákazníkům. Stavební stroje a ostatní zařízení jsou ve vlastnictví naší půjčovny stavebních strojů, a proto jsme Vám schopni pronajmout stavební stroj a související technické zařízení za výhodné ceny, levně.