zemní a výkopové práce

SVÁŘEČKA + SVÁŘECÍ KUKLA + SVÁŘECÍ HELMA - 230V


Pronájem: Svářečka + svářecí kukla + svářecí helma - 230V


Cena na 1-5 dní Cena na 6-20 dní Cena na 21 a více dní
450,- / 1den 400,- / 1den 350,- / 1den

Svářečka + svářecí kukla + svářecí helma - 230V


Uvedené ceny jsou bez DPH.


Pro podrobnější technické informace a informace o pronájmu zařízení nás neváhejte kontaktovat přímo na telefonech 774 670 712 a 774 669 973, nebo nás osobně můžete navštívit u nás v půjčovně stavebních strojů v Olbramovicích.
Více informací v sekci Kontakty.
Svářečka + svářecí kukla + svářecí helma - 230V pronajímáme zejména v okresu Benešov, též po celých Středních Čechách včetně lokality Praha, ale i celé ČR. Naše půjčovna stavebních strojů sídlí přímo v lokalitě Olbramovice, mezi Táborem a Prahou, 14 km od Benešova směrem na Tábor a 6 km od Votic směrem k Praze. Svářečka + svářecí kukla + svářecí helma - 230V zapůjčujeme převážně v okresu Benešov - Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim atd. Pro pronájem Svářečka + svářecí kukla + svářecí helma - 230V neváhejte kontaktovat naši půjčovnu stavebních strojů i z jiných lokalit Středních Čech a Prahy.


Svářečka + svářecí kukla + svářecí helma - 230V pronajímáme jak subjektům z firemní oblasti, tak i konečným zákazníkům. Stavební stroje a ostatní zařízení jsou ve vlastnictví naší půjčovny stavebních strojů, a proto jsme Vám schopni pronajmout stavební stroj a související technické zařízení za výhodné ceny, levně.

Svářečka + svářecí kukla + svářecí helma - 230V